što se tiče aplikacija i kodova, strah me nešto ukucavat u njega da se nešto ne pošemeri....jel postoji kakva opasnost da se zblokira ili da neka aplikacija onemogući rad drugih programa....
Možete mi preporučiti neki site gdje ima free aplikacija i da li postoji neko kvalificiran u Zagrebu tko bi mogao podesiti Omniu da bude tutto completo?
Hvala



Odgovori uz citat
Bookmarks