= Citat = Izvorno postao Tyrael Pregledaj post
Pa komplicirana je, normalno kad je win mobile.
Ja sam našao skoro sve u postavkama, a čega nema - skineš aplikaciju koja to riješi.
Inače je među najboljim "mobitelima" uopće, svi imaju neke mane tako da...
što se tiče aplikacija i kodova, strah me nešto ukucavat u njega da se nešto ne pošemeri....jel postoji kakva opasnost da se zblokira ili da neka aplikacija onemogući rad drugih programa....
Možete mi preporučiti neki site gdje ima free aplikacija i da li postoji neko kvalificiran u Zagrebu tko bi mogao podesiti Omniu da bude tutto completo?

Hvala