Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Hybrid View

  1. #1
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao alex1 Pregledaj post
    I na koji način su došli do njegovog broja?
    Meni svako malo dođe poruka od t-coma nešto tipa da mogu skidati po promotivnim cijenama igre slike melodijes wap porala, neznam točno, jer još prije nego dodjem do kraja poruke je obrišem
    U pravilu legalni korisnici ovog načina oglašavanja imaju bazu brojeva koju su skupili na neki način (možda si njihov korisnik, možda si sudjelovao u nekim igrama i automatski se pretplatio na buduće obavjesti i sl.). T-Mobile te ima u bazi jer si njihov korisnik, a sad nemoj me pitati detaljnije kako su baš došli do tebe, ima masu načina.

    E sad nije sve ni tako sivo jer ako te T-mobile ima u bazi to ne znači da će svoju bazu davati nekome drugome da ti šalje spam, kao što banke ne djele brojeve računa itd. I meni Tele2 isto šalje takve poruke, al to se podrazumijeva jer sam njihov korisnik.
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  2. #2
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao xlr Pregledaj post
    E sad nije sve ni tako sivo jer ako te T-mobile ima u bazi to ne znači da će svoju bazu davati nekome drugome da ti šalje spam, kao što banke ne djele brojeve računa itd. I meni Tele2 isto šalje takve poruke, al to se podrazumijeva jer sam njihov korisnik.
    Ne znam za T-mobile, ali vjerujem da je baza Tele2 dostupna. Možda nije legalno dostupna, ali je.
    Istovjetna poruka meni je došla na broj koji nema ni 10 ljudi i koji nije ni registriran, znači neko je zavirio u bazu brojeva.
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !

  3. #3
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cudna Poruka

    Ja sam primio istu poruku kao i ovaj gogs... i neznam sto je to


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. čudna temperatura
    By Ifrit in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 15-02-2009, 16:27
  2. Cudna poruka nakon startanja racunara!!!
    By tnt_tunja in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 23-12-2008, 23:42
  3. Čudna sms poruka
    By phrgarek in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 01-05-2006, 10:10
  4. Čudna batrrija
    By OuttaControl in forum Nokia
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 28-07-2005, 23:22
  5. Čudna pojava
    By Paramaster in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 20-12-2002, 12:06

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove