eh sad, imam c902 i uploado sam kroz a2uploader stvari za flash swf fajlove, i stavio uparene thm u teme, i nece mi radit taj swf flash menu, tema radi al ovo govno ne, sve ostalo normalno ko i prije.
mob je brendiran al piše da je sve otključano i da je samo kodiran i niš drugo osim toga...
da li mi može netko nekako pomoć?
hvala!


Odgovori uz citat

Bookmarks