Nisam siguran da li radiš po pravilima originalnih autora sa se-nse...
Nisam siguran da li radiš po pravilima originalnih autora sa se-nse...
e jer moze itko to rezise za 176x220 (sidebar) jer mi ovako bude OK ali boja se gubi:
![]()
@fpopic, zamjeni pozadinu stanby.png za neku drugu.
e ljudi probo sam ovu sliku smanjiti na 176x220,240x320 (i na 200x270 srednja vrijednost) i prebacio sa JPEG na PNG sa toolom (MirDotNet) AL MI SE SLIKA SMANJI AKO JE NA 176x220 A AKO JE VECA ONDA SE GUBI BOJA
![]()
Zadnji uredio fpopic : 31-12-2008 u 16:29
Jedan od boljih mega packova za W910i.
Link za download: http://topse.ru/files/file8237.html
Sorry na offtopicu, @.:TailS:. Evo jedan dobar sidebar za DB2020 mobitele K-serije. Link: http://rapidshare.com/files/17825636..._Pack.rar.html
![]()
K850i VELVET BLUE
W880i & k800i-->k810i
Dobro, i?![]()
@Ericsson, ako nemaš vremena, daj meni .fla file od svog sidebara pa da ga resize-am na 176x220.
K850i VELVET BLUE
W880i & k800i-->k810i
E Ljudi vidim da svi sa skriptama (delfile:...) stavljate u a2uploader packove i fajlove
Ako netko treba npr. samo uploadati flash_menu.swf (npr.30x) i Themes_edited.thm (30x)
Pa sta nije onda lakse napravite ovu strukturu foldera
:TPA\PRESET\SYSTEM\DESKTOP\FLASH
I u ...\Flash\ ubacite sve flash fajlove i tako napravite za .thm
:USB\THEME u to teme i onda sve zippate (.zip) i stavite u MISC Files
I onda naredba "FLASH"
(umjesto FILESYSTEMTOOL-a) al ovo je samo za jednostavnije jer kada imas puno foldera nije bas prakticno al ko nije zna evo male napomene
Zadnji uredio fpopic : 31-12-2008 u 17:55
a2 runtime patcher
http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=37153
Mi6 Black
E LJUDI MOLIM VAS DA NAPRAVITE BILO KAKAV PATCH ZA
: K630i_R1FA032_CENTRAL-EUROPE_FIRMWARE
da mogu bar testirati patcheve
(ps. za k850 vam neki photographer vkp neki imaju krive adresse pa pazite
pogledajte na se-nse forumu)
AKO MOZETE POSTATI ZA .thm za WINDOWS VISTU 176x220 sa ljepim softkeyima
Zadnji uredio fpopic : 01-01-2009 u 19:22
@fpopic, pitaj to na se-nse-u, ovdje jedino znam mojsu od patch portera.
BTW, ili se to meni čini, ili kod patchanja A2 nije potrebna veza s kompom!
Sta znaci ovo da se A2 moze fleshati samo sa UNCRYPTED software-om ?? jesu to klasicni mbn i fbn ili ??
For the hoven lands...
da,može se flešati
ko želi k850 modati
by photographer
http://forums.se-nse.net/index.php?s...dpost&p=458367
trebate flešati samo MAIN s orange firmware i ikone staviti u tpa\system\icons a u menu.ml iznad element "SetShortcuts_Id" staviti ovo
gubite time hrvatski jezik znači samo engleskiCode:<element id="UI_HomeScreen_Settings_Id"> <label textid="OHS_SETTINGS_HOMESCREEN_TXT" type="name" /> <label textid="OHS_SETTINGS_HOMESCREEN_HLP" type="helptext" /> <link type="internal" /> </element>
Mi6 Black
Da, klasični, onakvi kao s topsony-a.
Jeli može netko napisati kako točno patchati A2 mobiitele....?imam k850i R1FA035, gdje mogu skinuti patcheve...?
:::::Zahvaljujem:::::
jos nista konkretno ali radi se na tome ubrzano![]()
For the hoven lands...
1. Koji su Vaša mišljenja i iskustva s raznim camera driverima za K850i?
Koji bi bili najbliže odličnim driverima!? Ako ništa drugo, koji nevaljaju..?
Nisam ih isprobao još ni jedne, nekako vjerujem originalnim. Vidim i kako na forumu neki lik priča da je isprobao dosta i vratio se na originalne...tako da sam zasad očistio senzor ispod bljeskalice i to je to!
Evo su neki na koje sam naišao:
Camdriver by Luhccas Cesky Snapshot 2.7
Cybershot™_v5.21_BestPicColor™_for_k850
Cybershot™_v5.25_BestPicColor™_for_k850
K850_brazzuka_camdriver
K850_number1_camdriver
k850_official_modded_camera_driver_by_Strong_v1.0
k850_v1.1_Camdriver_By_Strong
k850_v1.2_Beta_Camdriver_By_Strong
K850i_Camdrive_Jupita_V4.0_Beta3
w890_acoustic_for_K850
w980_for_K850_beta_3_by_Luhcass_(loud)
2. Slično i za accoustic drivere! Vidim kako su većina tu negdje s originalnim u rangu, ako ne i lošije znatno u određenim situacijama, bugovi, neradi mikrofon i sl. Tako da, zašto bih mijenjao originalne?
Imaju li neki driveri da u ok. Kvalitetni, nemoraju biti preglasni! Eventualno da je pojačan zvuk i/ili kvaliteta u slušalici (zvučnik za razgovor). Dosta je tih prednji zvučnik, stražnji je glasan...
Evo nekih drivera za zvuk na koje sam naišao:
ACOUSTIC PACK - Mollina's Mach5 Xplood II DB3150 ili Xplod III
c702_acoustic_for_k850
GigaBass_4_wbxml_Accoustic_by_IannVF_Jakarta_
Rayo_Power_v13.5_K850
w890_acoustic_for_K850
w910_acoustic
w980i
Da zaključim: trebao bih preporuku za accoustic i camdriver! Eventualno s par riječi za i protiv (prednosti i mane)...
Hvala!
@mlesic
Ja koristim K850_beta_3_by_Luhcass_(loud) (accoustic drivere) i Cybershot™_v5.25_BestPicColor™_for_k850 cam driver i osobno nemam zamjerke a moglo bi i bolje. ACOUSTIC PACK - Mollina's Mach5 Xplood II DB3150 ili Xplod III sam isprobao i po meni su dosta loši jer je zvuk kad se pojača do kraja jako loš - šušti. Što se tiče navedenih cam drivera isprobao sam ih nekoliko i nisam uočio neku bitnu razliku ali sam ipak ostao pri Cybershot™_v5.25_BestPicColor™_for_k850. Stoga tebi predlažem da ostaviš originalni ili staviš Cybershot™_v5.25_BestPicColor™_for_k850, uostalom razlika nije toliko velika.
K850i VELVET BLUE
W880i & k800i-->k810i
Bookmarks