meni na Xp-u odlično radi i bez grešaka
evo imam nove ikone baterije rade super i nema crnog ruba
evo ovdje možete skinuti
http://www.2shared.com/file/4538607/...ery_w910i.html
meni na Xp-u odlično radi i bez grešaka
evo imam nove ikone baterije rade super i nema crnog ruba
evo ovdje možete skinuti
http://www.2shared.com/file/4538607/...ery_w910i.html
Zadnji uredio fpopic : 29-12-2008 u 20:38
Vista sidebar za W910i
http://forums.se-nse.net/index.php?s...00#entry457258
Probao sam meni s ikonama na svom k850i i dobro izgleda. Layout i display driver ne radi osim na w910i.
Sto se tice vista sidebar wallpapera ako ga namjeravate koristiti na nekom drugom mobu osim na w910i bolje izgleda ovaj sto sam ga ja malo izmjenuo.
http://rapidshare.com/files/17793705...by_me.rar.html
Datoteke sidebar folder i sidebar v2.swf kopirate u pitcures na mem stick ili na memoriju uređaja svjedeno onda samo sidebar v2. swf postavite kao pozadinu.
![]()
Zadnji uredio Ericsson : 29-12-2008 u 22:34
Bookmarks