Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1024

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Novska
    Mobitel
    e66 , G502
    Operater
    Vip
    Godina
    36
    Postova
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao MASVA Pregledaj post
    evo možemo flešati s a2 db3150
    http://forums.se-nse.net/index.php?s...dpost&p=422025

    meni na visti radi a dosta ih se žali da njima ne(32 bit)
    meni na Xp-u odlično radi i bez grešaka


    evo imam nove ikone baterije rade super i nema crnog ruba


    evo ovdje možete skinuti
    http://www.2shared.com/file/4538607/...ery_w910i.html

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    V640,G900,TyTN,MDA3,k800
    Operater
    VIP HR,Tomato
    Godina
    32
    Postova
    127
    Bodovi
    4.213
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.213, Nivo: 15
    Bodovi: 4.213, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 10,3%
    Ukupna aktivnost: 10,3%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Salle010490 Pregledaj post
    evo imam nove ikone baterije rade super i nema crnog ruba
    JESI TO TI CRNO MAKNUO ILI JE VEC SAMO AKO JESI SA KOJIM TOOL-om

    E PROBO SAM W910 camdrivers (camdriver0,camdriver1) al nerade
    (odmah izbaci natrag kada idem na fotoaparat,idem ostale)
    TAKO I OSTALI NE MOZE (nema veze)
    Zadnji uredio fpopic : 29-12-2008 u 20:38

  3. #3
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Underworld
    Mobitel
    SE k850i
    Postova
    65
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vista sidebar za W910i
    http://forums.se-nse.net/index.php?s...00#entry457258
    Probao sam meni s ikonama na svom k850i i dobro izgleda. Layout i display driver ne radi osim na w910i.
    Sto se tice vista sidebar wallpapera ako ga namjeravate koristiti na nekom drugom mobu osim na w910i bolje izgleda ovaj sto sam ga ja malo izmjenuo.
    http://rapidshare.com/files/17793705...by_me.rar.html
    Datoteke sidebar folder i sidebar v2.swf kopirate u pitcures na mem stick ili na memoriju uređaja svjedeno onda samo sidebar v2. swf postavite kao pozadinu.
    Zadnji uredio Ericsson : 29-12-2008 u 22:34


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Samsung Flashing/Modding/Patching-info/Programi
    By Alienware in forum Samsung
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 02-03-2012, 13:01
  2. FONTOVI s HR znakovima za DB2020, DB3150 i novije platforme
    By seamonkeydead in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 31-07-2010, 22:55

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove