poslusaj Smuchac-a nikad MUZIKA na disk gdje su Winsi!!!
to je zlatno pravilo!
poslusaj Smuchac-a nikad MUZIKA na disk gdje su Winsi!!!
to je zlatno pravilo!
###1410989180026
Ma bratov mi je kompjuter star već 3 godine pa su mu i na C i D i E disku pjesme.
A ja genijalac preksinoć izbrisao hiberfil.sys i NTLDR.exe jer su zauzimali ukupno 2.5gb na C disku koji je bio prepun.Te datoteke su bile izvan mape Windows i ja nakon toga igrao San Andreas i ugasio kompjuter.Palim ga jučer ujutro kad ono zapne na drugoj slici i kaže NTLDR missing press ctrl+alt+del to reset.
Instalirani su novi windowsi xp + office 2007 na D disk,My Computer otvara dobro.Na C disku sad ima 8.5 gb od 61.5gb.Kompjuter se ne smrzava više,ne blokira,sve 5.
Jel može biti što kompjuteru ako izbrišem na C disku mapu windows(staru) a na D disku su mi novi od jučer instalirani windowsi?
Bookmarks