Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Lukavac
    Mobitel
    X6 - 32GB
    Operater
    BH Telecom & m:tel
    Godina
    36
    Postova
    2.024
    Bodovi
    24.138
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    poslusaj Smuchac-a nikad MUZIKA na disk gdje su Winsi!!!

    to je zlatno pravilo!
    ###1410989180026

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zadar
    Mobitel
    LG Optimus 2X
    Operater
    T-Mobile Mrak Tarifa
    Godina
    31
    Postova
    302
    Bodovi
    11.145
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.145, Nivo: 25
    Bodovi: 11.145, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tnt_tunja Pregledaj post
    poslusaj Smuchac-a nikad MUZIKA na disk gdje su Winsi!!!

    to je zlatno pravilo!
    Ma bratov mi je kompjuter star već 3 godine pa su mu i na C i D i E disku pjesme.
    A ja genijalac preksinoć izbrisao hiberfil.sys i NTLDR.exe jer su zauzimali ukupno 2.5gb na C disku koji je bio prepun.Te datoteke su bile izvan mape Windows i ja nakon toga igrao San Andreas i ugasio kompjuter.Palim ga jučer ujutro kad ono zapne na drugoj slici i kaže NTLDR missing press ctrl+alt+del to reset.
    Instalirani su novi windowsi xp + office 2007 na D disk,My Computer otvara dobro.Na C disku sad ima 8.5 gb od 61.5gb.Kompjuter se ne smrzava više,ne blokira,sve 5.
    Jel može biti što kompjuteru ako izbrišem na C disku mapu windows(staru) a na D disku su mi novi od jučer instalirani windowsi?

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsTagger Second ClassSocial

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire 510
    Operater
    VIP
    Godina
    38
    Postova
    2.163
    Bodovi
    33.654
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.654, Nivo: 44
    Bodovi: 33.654, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mstaglicic Pregledaj post
    Jel može biti što kompjuteru ako izbrišem na C disku mapu windows(staru) a na D disku su mi novi od jučer instalirani windowsi?
    nemože ali budi siguran da brišeš stare...
    inače se uvijek snimaju wini na c disk, a podatci se stavljaju na druge particije ...jer ako vrisne samo zamjeniš win ostalo je sigurno...
    Seriously?


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Problem kod otvaranja particije Hdda??
    By Lorry-Brzi in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 05-01-2009, 21:55
  2. [e65] problem kod otvaranja JEDNE web stranice
    By :)) in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-11-2008, 19:39
  3. [6680] problem kod otvaranja programa
    By sale _1116 in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 10-10-2008, 19:45
  4. Ikona od My Computera?
    By Car in forum Aplikacije
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 07-01-2006, 21:32
  5. Problem kod otvaranja nekih php stranica
    By 3aTmr in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 26-02-2005, 13:43

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove