= Citat = Izvorno postao mstaglicic Pregledaj post
Brisao sam sve teme,sad mi nema original XP.
ima netko tu temu ali original XP?
Ikone se nisu makle.
Zaboravih napomenut da netreba sve brisat.....
"Luna" mora ostat...
Evo ti pa ubaci u teme...
dupli klik na luna.msstyles i apply....To je sva mudrolija...