iii jesi li sta uspio...
kako kaze SMS FREAK moglo bi ti to upaliti i najbolje i najbezbolnije proci!!!
haha odakle taj fazon izvuce!!!
iii jesi li sta uspio...
kako kaze SMS FREAK moglo bi ti to upaliti i najbolje i najbezbolnije proci!!!
haha odakle taj fazon izvuce!!!
###1410989180026
Malo kasnim:
@SMS FREAK - CD od Windowsa nemam.Imam TuneUp program ali mitrebaju fileovi (slike,animacije,šta li su već).
Za zvukove @ Smuchac hvala.Nisam znao da je srediti zvukove tako jednostavno.
Ima li netko fileove za loading windows screen,login user screen i ikone-kako se one mjenjaju?
Zaboravih napomenut da netreba sve brisat.....
"Luna" mora ostat...
Evo ti pa ubaci u teme...
dupli klik na luna.msstyles i apply....To je sva mudrolija...
Bookmarks