Stigao je mob na test i moram priznati da je mob odličan i to je valjda prvi SE kojem ne škripi poklopac baterije!
Meni je po meni mrvicu prespor ( recimo u odnosu na K800 ). blic je dobar i kamera ima hrpu opcija.
GPS još nisma stigao isprobati.
Nastavak slijedi...