Izvorno postao PRObike USB Nema zasad... Ja sam se zbog toga prebacio na Garmin XT hvala na info. sa garminom sam imao nekih problema, nisam mogao povezat gps modul sa mobom i tako pa sam osuđen na tom tom.
ULTRAS CIBALIA VINKOVCI
Izvorno postao Winamp hvala na info. sa garminom sam imao nekih problema, nisam mogao povezat gps modul sa mobom i tako pa sam osuđen na tom tom. i mene je ispočetka zezalo to, ali kad sam odključao garmin onda je automatski proradilo... try again...
View Tag Cloud
Pravila foruma
Bookmarks