Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 14 od 16 PrvaPrva ... 4 10 11 12 13 14 15 16 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 326 do 350 od 397

Tema: [UIQ3] i GPS

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Wildfire, SE P1i
    Operater
    VIP, bonbon
    Godina
    35
    Postova
    634
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    je pusiona je taj wayfinderov GPS, ja sam se s njim patio danima da ga napokon uskladim s p1i.

    meni pali uvijek ova fora:
    1. upališ GPS
    2. upališ tom tom (ne pališ prije bluetooth već ga sam program upali)
    3. tom tom ga ne prepozna pa izađeš iz tom toma
    4. odeš u bluetooth na my device i tamo ga upariš s GPS modulom (zahjeva upisivanje šifre: 0000)
    5. upališ opet tom tom i sada bi ga trebao prepoznati
    ULTRAS CIBALIA VINKOVCI

  2. #2
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Wildfire, SE P1i
    Operater
    VIP, bonbon
    Godina
    35
    Postova
    634
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zgodan java programčić, uspješno sam ga instalirao ali nisam ga još stigao spojiti sa GPS modulom i isprobati.
    ULTRAS CIBALIA VINKOVCI

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Buići
    Mobitel
    hello DEFY
    Operater
    BoNbOn
    Godina
    38
    Postova
    436
    Bodovi
    12.018
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.018, Nivo: 26
    Bodovi: 12.018, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Winamp Pregledaj post
    zgodan java programčić, uspješno sam ga instalirao ali nisam ga još stigao spojiti sa GPS modulom i isprobati.
    slažem se dobar program, isproba danas u jutro za na posao i odlično radi kada ima gps signala, jedino kada malo signal padne onda trza ali pokazuje točno...(valjda mene ne laže brzino mjer)
    u 2 sata se ne stigne iskopat 20m kanala,bagerom da, ali mi nismo bageri

  4. #4
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Wildfire, SE P1i
    Operater
    VIP, bonbon
    Godina
    35
    Postova
    634
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo isprobao sam ga u autu, stvarno točno očitava brzinu, brzo pronalazi GPS modul i ne gubi mi signal što je odlično. fora je kaj mjeri i udaljenost koju si prešao...
    ULTRAS CIBALIA VINKOVCI

  5. #5
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eto, da tumplek sam sebi odgovori na pitanje iz posta prije, mozda jos nekome pomogne. Drugu mi kartu nije ocitavao zbog toga sto sam je ubacio u P1 kao gomilu razbacanih fajlova iz jedne mape koju sam prethodno skinuo sa neta. Cim sam cijelu mapu prebacio sa kompa na memorijsku karticu od P1 - stvar je proradila!

    Takodjer, Wayfander se nakon nekog vremena pokrene uz pomoc glupih trikova - ali sve je to malo bezveze i sramota kada izadjes na teren - a ne lovi GPS signal iz prve. Definitivno si ne umisljajte da ce te ga pokrenuti i isprobati ako ste u stanu, morate izaci pod otvoreno nebo, sto je i logicno.

    Uopce, nije mi taj tomtom bas neko odusevljenje. Ne kuzim ga zapravo i djeluje mi ne prakticno. A cim izadjem na selo (Laduc, iza Zapresica) nema sanse da mi nadje ceste na kojima se nalazim. Ne samo da baca 'nepoznatu cestu' nego ih uopce ni nema u svojim kartama, kao da sam u prasumi, javlja samo pustopoljinu! Pa nisam ga instalirao zbog Zagreba vec zbog 'kruzanja' po okolici!

    Uopce, neka mi se ne zamjeri, zar nije logicno da mi navigacija odmah sama javi i pokaze gdje sam a ne da to sam moram upisivati, namjestati ili pak full komplicirano traziti po presetima?!

    Na kraju sam instalirao kartu UK & RoI ali se na samom terenu to sve pokazalo kao beskorisno za turisticke setnje Londonom. Mozda da sam ranije proucio manual bilo bi i neke koristi. Ovako, razvuci papirnatu kartu od pol kvadrata i trazi Royal Albert Hall k'o svi ostali Japanci.

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Buići
    Mobitel
    hello DEFY
    Operater
    BoNbOn
    Godina
    38
    Postova
    436
    Bodovi
    12.018
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.018, Nivo: 26
    Bodovi: 12.018, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gakgak Pregledaj post
    eto, da tumplek sam sebi odgovori na pitanje iz posta prije, mozda jos nekome pomogne. Drugu mi kartu nije ocitavao zbog toga sto sam je ubacio u P1 kao gomilu razbacanih fajlova iz jedne mape koju sam prethodno skinuo sa neta. Cim sam cijelu mapu prebacio sa kompa na memorijsku karticu od P1 - stvar je proradila!

    Takodjer, Wayfander se nakon nekog vremena pokrene uz pomoc glupih trikova - ali sve je to malo bezveze i sramota kada izadjes na teren - a ne lovi GPS signal iz prve. Definitivno si ne umisljajte da ce te ga pokrenuti i isprobati ako ste u stanu, morate izaci pod otvoreno nebo, sto je i logicno.

    Uopce, nije mi taj tomtom bas neko odusevljenje. Ne kuzim ga zapravo i djeluje mi ne prakticno. A cim izadjem na selo (Laduc, iza Zapresica) nema sanse da mi nadje ceste na kojima se nalazim. Ne samo da baca 'nepoznatu cestu' nego ih uopce ni nema u svojim kartama, kao da sam u prasumi, javlja samo pustopoljinu! Pa nisam ga instalirao zbog Zagreba vec zbog 'kruzanja' po okolici!

    Uopce, neka mi se ne zamjeri, zar nije logicno da mi navigacija odmah sama javi i pokaze gdje sam a ne da to sam moram upisivati, namjestati ili pak full komplicirano traziti po presetima?!

    Na kraju sam instalirao kartu UK & RoI ali se na samom terenu to sve pokazalo kao beskorisno za turisticke setnje Londonom. Mozda da sam ranije proucio manual bilo bi i neke koristi. Ovako, razvuci papirnatu kartu od pol kvadrata i trazi Royal Albert Hall k'o svi ostali Japanci.
    pa tomtom nema baš preciznu kartu za ta sela, dok garnin i njegova naj novija karta je jako dobra za puteve i sela...
    u 2 sata se ne stigne iskopat 20m kanala,bagerom da, ali mi nismo bageri

  7. #7
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mislis? a ti si ga (garmin) bez problema instalrao uz pomoc ovih postova? i to sa novim kartama? znas mozda koji post da pogledam? pitam da ne trazim ispocetka. tomtom je, naime, uzeo doista mnogo zivaca (i detaljnooooog proucavanja ove teme) i naprosto mi tlaka sve ispocetka

  8. #8
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Buići
    Mobitel
    hello DEFY
    Operater
    BoNbOn
    Godina
    38
    Postova
    436
    Bodovi
    12.018
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.018, Nivo: 26
    Bodovi: 12.018, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gakgak Pregledaj post
    mislis? a ti si ga (garmin) bez problema instalrao uz pomoc ovih postova? i to sa novim kartama? znas mozda koji post da pogledam? pitam da ne trazim ispocetka. tomtom je, naime, uzeo doista mnogo zivaca (i detaljnooooog proucavanja ove teme) i naprosto mi tlaka sve ispocetka
    ovaj post sam je koristi
    http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=58055

    a mapa se zove Garmin City Navigator Europe NT 2009
    neznam točno koji je link...
    možda ovaj
    http://www.leoidea.com/2008/10/10/hu...e-nt-2009-v11/
    u 2 sata se ne stigne iskopat 20m kanala,bagerom da, ali mi nismo bageri

  9. #9
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da li je tko primjetio da mu baterija krace traje nakon upotrebe Garmina XT mobile?

    Na forumu sam nasao ovo objasnjenje:
    "Skinite i instalirajte aplikaciju KillMe, te nakon što ste koristili Garmin, pokrenite KillMe aplikaciju i "ubijte" TSRAutoStart.exe proces."

    http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=836487&postcount=2

    Ima li kakva KillMe aplikacija za UIQ jer je ova za Symbian S60

  10. #10
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jesi siguran da to vrijedi i za UIQ3?

    U svakom slucaju imas aplikaciju koja se zove Process Explorer, a mozes je skinuti ovdje ili ovdje.
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  11. #11
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    74
    Bodovi
    3.854
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.854, Nivo: 14
    Bodovi: 3.854, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao n00b Pregledaj post
    Jesi siguran da to vrijedi i za UIQ3?

    U svakom slucaju imas aplikaciju koja se zove Process Explorer, a mozes je skinuti ovdje ili ovdje.

    da li bi se sa time trebali moci i gasiti procesi ? jer meni nudi gasenje za samo onih par na vrhu, tsrautostart mi je negdje u sredini i njega nemogu ugasiti.

  12. #12
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @n00b
    Hvala za link!
    Pitao sam to jer sam primjetio kad izadjem iz Garmina XT mobile da mi se nakon nekog vremena javi greska da se srusio taj isti Garmin koji je ugasen, po tome zakljucujem da neki proces ostane u pozadini raditi.
    Inace nasao sam da je i kod mene nakon koristenja Garmina i dalje startan taks TSRAutoStart.exe
    Zadnji uredio 10aLEX : 02-06-2009 u 18:29

  13. #13
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    74
    Bodovi
    3.854
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.854, Nivo: 14
    Bodovi: 3.854, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ovako, stavljen garmin 50020 na p990. I adria route . I kod pokretanja mi dode do ekrana :
    kupi i idi
    pokreni prob.rok
    unesite ključ proizv.
    Povezivanje s garmin gps-om

    i ja onda idem na Povezivanje s... pa mu kliknem na odustani jer nemam gps i onda imam onaj izbornik Kamo? i Vidi Kartu. Je li to normalno tako ili ? Jer muci sto i dalje nudi da se unese kljuc proizvoda ( ja bih njega i uneo ali keygen izbacuje 20 znakova a on trazi samo 8 ) a onaj sw.unl i onaj drugi sam ubacio u garmin folder. Jedino ako treba drugi keygen za tu novu verziju 50020?

    I kako promjeniti pocetnu tocku kad se upali karta ? Meni je uvijek tamo u velikoj britaniji pa mu idem na moje lokacije i odaberem sto sam sejvao ( cesta u Zg ) pa mi ispise da nemoze prikazati rutu jer nema ceste blizu moje pocetne lokacije ( vel. britanija ) , tako nesto.

  14. #14
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel neko zna gdje i po kojoj cijeni kupiti gps modul za g700?

  15. #15
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pogledaj si u Nabavi, imas cak za 299 Kn u Linksu. Zgodan, ali pitanje kakav je.
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  16. #16
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Your first GroupVeteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    ja sam junak iz doline,iz 3PM!
    Mobitel
    G810
    Operater
    tomato
    Godina
    83
    Postova
    277
    Bodovi
    4.961
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.961, Nivo: 16
    Bodovi: 4.961, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    usnimio garmin.. sve lijepo radi. samo još trebam staviti mape. imam jedan privremeni problem, imam 512 karticu. sad me zanima da li postoji kakva mapa da se stavi na taj mali prostor? vidio sam da aroute 2.20 zauzima oko 130mb, sad ne znam da li je to update mapa ili mapa za sebe? (nisam trenutno s lovom, pa trazim neko privremeno rjesenje)

    EDIT:

    usnimio sam adriaroute 2.20 i sve super štela. zadovoljan sam!
    Zadnji uredio i969i : 02-07-2009 u 14:02

  17. #17
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    74
    Bodovi
    3.854
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.854, Nivo: 14
    Bodovi: 3.854, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ona moja pitanja par postova gore i dalje stoje. pregledao sam neki manual i proguglao i nista.

  18. #18
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Your first GroupVeteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    ja sam junak iz doline,iz 3PM!
    Mobitel
    G810
    Operater
    tomato
    Godina
    83
    Postova
    277
    Bodovi
    4.961
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.961, Nivo: 16
    Bodovi: 4.961, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sve ti piše u tutorijalu, pa nisam niti ja pao s neba, procitao tutorial i sve šljaka ko beba!

    tu je sve garmin upute biblija:

    http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=60969

  19. #19
    Forumaš
    Datum registracije
    Dec 2008
    Postova
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Instalirala sam tomtom 6 na p1i, sve radi, ali kada probam prebaciti s guam na eastern europe kartu, aplikacija se svaki put zatvori i izbaci mi kod kern exec. Pomoć!

    ----EDIT----

    Evo sve radi, ponovila sam instalaciju, samo sam prije nje stavila eastern europe kartu na mob, pa sam u početnom podešavanju imala opciju nju i guam
    Zadnji uredio n00b : 05-07-2009 u 11:54

  20. #20
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    7
    Bodovi
    5.123
    Nivo
    16
    Bodovi: 5.123, Nivo: 16
    Bodovi: 5.123, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Treba mi hitno pomoć.
    Gdje mogu naći kartu evrope full za P1 sony Garmin.
    Garmin odlično radi imam adria 2.30 i scg 1.9

  21. #21
    Tek rođen Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    middle nowhere
    Mobitel
    iPhone 16 Pro
    Operater
    HT
    Postova
    2.576
    Bodovi
    65.504
    Nivo
    62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Bodovi: 65.504, Nivo: 62
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Karte za Garmin možeš pronaću na ovom forumu pod: 1 (Symbian S60) i 2 (WM), kako se radi o istim kartama ne vidim razloga zašto se iste nebi mogle upotrijebiti i za UIQ platformu.
    HC4L

  22. #22
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Dublin, Ireland
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    79
    Bodovi
    6.356
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.356, Nivo: 19
    Bodovi: 6.356, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozz Svima, prije sam imala Nokiu N82, i uspjela sam instalirati Garmin XT, ali sam čula da sada imaju na kartama za Hr, BiH, i prikazi radara !!!
    I dali mogu preko ovog uputstva instalirati Garmin XT i na P1 koji sam dobila sa GPS adapterom (wayfinder), jesu to isti fileovi i za Nokiu i za P1i???

    Puno hvala na pomoci !!

  23. #23
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sve ti je isto. samo trebaš naći instalaciju XT-a baš za UIQ3 (ekstenzija .sis), a ostalo je sve potpuno isto. Za radare čisto sumnjam jer traži konekciju na net, a nije baš legalno instalirano.

  24. #24
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Dublin, Ireland
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Postova
    79
    Bodovi
    6.356
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.356, Nivo: 19
    Bodovi: 6.356, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ekstenzija je sis, samo neznam jeli to isto i za N82 i za P1, ovo po ovim uputstvima sam uspjela da instaliram na N82, sada me zanima jeli ti isti fileovi idu i za P1, a za te radare, kazu da budu vec ucrtani na novim mapama, ne treba dodatna konekcija

    p.s. znas li link sa Gariminom za UiQ za P1

  25. #25
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Isola di Veglia
    Mobitel
    SGS4, SGN3
    Postova
    608
    Bodovi
    17.457
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao MirelaB Pregledaj post
    ekstenzija je sis, samo neznam jeli to isto i za N82 i za P1, ovo po ovim uputstvima sam uspjela da instaliram na N82, sada me zanima jeli ti isti fileovi idu i za P1, a za te radare, kazu da budu vec ucrtani na novim mapama, ne treba dodatna konekcija

    p.s. znas li link sa Gariminom za UiQ za P1
    Za P1 skini ovaj Garmin Mobile XT for Symbian UIQ3.0.

    Karte su iste za sve Garmin uređaje.
    Tko laže, taj i krade,
    tko krade još je u Vladi ne u Remetincu.
    Sve je dobro dok ne tuku !


 
+ Odgovori na temu
Stranica 14 od 16 PrvaPrva ... 4 10 11 12 13 14 15 16 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. [UIQ3] Hack / Mod
    By n00b in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 14-11-2009, 13:04
  2. UIQ3 I HRV meni
    By carmacan1 in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 65
    Posljednji post: 18-11-2008, 17:35
  3. [UIQ3] Hack / Mod
    By n00b in forum Arhiva
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 21-06-2008, 20:26
  4. P1i/UIQ3:Must have programi
    By marin in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 30-11-2007, 20:54
  5. msn za uiq3?
    By smogovac in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 28-08-2007, 01:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove