je pusiona je taj wayfinderov GPS, ja sam se s njim patio danima da ga napokon uskladim s p1i.
meni pali uvijek ova fora:
1. upališ GPS
2. upališ tom tom (ne pališ prije bluetooth već ga sam program upali)
3. tom tom ga ne prepozna pa izađeš iz tom toma
4. odeš u bluetooth na my device i tamo ga upariš s GPS modulom (zahjeva upisivanje šifre: 0000)
5. upališ opet tom tom i sada bi ga trebao prepoznati


Odgovori uz citat
)

Bookmarks