Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1024

Hybrid View

  1. #1
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Za pocetak, objasni sto ti tocno znaci "i nista".
    Komp ne prepozna mobitel? Mobitel se upali? Nesto trece?

    No najvjerojatnije je da nemas dobro instalirane USB Flash drivere, a to je vec dovoljno puta objasnjavano...

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    http://localhost/
    Godina
    33
    Postova
    748
    Bodovi
    18.575
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.575, Nivo: 33
    Bodovi: 18.575, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Za pocetak, objasni sto ti tocno znaci "i nista".
    Komp ne prepozna mobitel? Mobitel se upali? Nesto trece?

    No najvjerojatnije je da nemas dobro instalirane USB Flash drivere, a to je vec dovoljno puta objasnjavano...
    Gle...USB je ok,prepozna ga...S xs++-om ga prepozna i sve je ok...ovdje ne...dakle,evo kako sam pokusao...Ugasen mob spojim s kablom,pokrenem program i idem na filesystem tool....drzim c,i nista,jos ga trazi...tako sam isto probao i sa upaljenim mobom

    EDIT: uspio sam hvala na pomoci...e sad kako ubaciti slijedeci kod u temu:
    Code:
      <Desktop_style Type="File" Source="ime_teme.swf"/>
    probao sam sa theme creatorom koji ne prihvaca to,i sa winrarom u kojem ne mogu editirati jer je zasticeno
    Zadnji uredio F.E.A.R. : 04-11-2008 u 15:00
    Yes, I am a criminal. My crime is that of curiosity. My crime is that of judging people by what they say and think, not what they look like. My crime is that of outsmarting you, something that you will never forgive me for.

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    CRO, ZG
    Mobitel
    Sony Ericsson V640i + 2GB
    Operater
    TELE2
    Godina
    39
    Postova
    83
    Bodovi
    6.975
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.975, Nivo: 19
    Bodovi: 6.975, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Acoustic driveri:
    A2 HQ Bass akustika;
    http://topse.ru/files/file8229.html
    W980 MixedAcoustic 2.02 (samo za W980):
    http://topse.ru/files/file8228.html
    Extreme stereo power (za stereo mobitele kao W595 i W760):
    http://topse.ru/files/file8215.html
    A2 GigaBass IV akustika:
    http://topse.ru/files/file8182.html
    C702 Final Acoustic pack:
    http://topse.ru/files/file8163.html
    W760 dirty acoustics:
    http://topse.ru/files/file8120.html
    Acoustics MegaBass Z750:
    http://topse.ru/files/file8058.html
    To nisu sve akustike, ima ih ovdje, samo potražite:
    http://topse.ru/files/file8058.html


    = Citat = Izvorno postao .:TailS:. Pregledaj post
    Geco, više tema nije bezveze zato što je počelo free moddanje DB3150 mobitela. http://rapidshare.com/files/159361072/a2uploader.rar - to je program s kojim se uploadaju stvari po DB3150 FS-u.
    Evo kratki tutorial:
    1. Raspakirati arhivu u bilo koji folder
    2. Pokrenuti [folder u koji ste raspakirali]\USBFlash_driver\dpinst.exe (to instalira usb flash drivere)
    3. Pokrenuti [folder u koji ste raspakirali]\a2uploader
    4. Pritisnuti filesystemtool
    5. Spojiti A2 (DB3150) telefon spojen s tipkama 2+5
    6. Moddajte FS!
    Napomena:
    - nije podržano čitanje fileova
    - mije podržano preimenovanje fileova
    - fileovi se ubaciju po drag-and-drop sistemu (odvući file koji želite ubaciti u FS u prozor file systema)
    - moguće izbrisati samo prazne direktorije
    - nod32 će izbaciti nekakvu pogešku - riješenje:
    pokrenite start->control panel->add/remove programs->eset nod32-> REMOVE/UNINSTALL
    nakon toga pokrenite start->run->iexplorer.exe->https://secure.avangate.com/order/ca...S=211272&QTY=1
    Trebalo bi raditi. Evo link na originalnu temu na se-nse-u: http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=35439. Obavjestite me ako nešto ne radi. (Ili još bolje, čovjeka sa se-nse-a)
    jel to vrijedi za SE V640i ta uputa za zvuk ?
    ja bih trebao pojacati zvuk na sluskama, dok zvucnik netrebam pojacavati jer je ionak preglasan, molim prijedloge koji da driver uzmem, soft je vodafone
    Zadnji uredio ravilov : 24-03-2009 u 00:56


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Samsung Flashing/Modding/Patching-info/Programi
    By Alienware in forum Samsung
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 02-03-2012, 13:01
  2. FONTOVI s HR znakovima za DB2020, DB3150 i novije platforme
    By seamonkeydead in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 31-07-2010, 22:55

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove