Geco, više tema nije bezveze zato što je počelo free moddanje DB3150 mobitela.
http://rapidshare.com/files/159361072/a2uploader.rar - to je program s kojim se uploadaju stvari po DB3150 FS-u.
Evo kratki tutorial:
1. Raspakirati arhivu u bilo koji folder
2. Pokrenuti [folder u koji ste raspakirali]\USBFlash_driver\dpinst.exe (to instalira usb flash drivere)
3. Pokrenuti [folder u koji ste raspakirali]\a2uploader
4. Pritisnuti filesystemtool
5. Spojiti A2 (DB3150) telefon spojen s tipkama 2+5
6. Moddajte FS!
Napomena:
- nije podržano čitanje fileova
- mije podržano preimenovanje fileova
- fileovi se ubaciju po drag-and-drop sistemu (odvući file koji želite ubaciti u FS u prozor file systema)
- moguće izbrisati samo
prazne direktorije
- nod32 će izbaciti nekakvu pogešku - riješenje:
pokrenite start->control panel->add/remove programs->eset nod32-> REMOVE/UNINSTALL
nakon toga pokrenite start->run->iexplorer.exe->
https://secure.avangate.com/order/ca...S=211272&QTY=1
Trebalo bi raditi. Evo link na originalnu temu na se-nse-u:
http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=35439. Obavjestite me ako nešto ne radi. (Ili još bolje, čovjeka sa se-nse-a)
Bookmarks