Odlicna stvar,konacno nesto za barem moddanje menia...Sredio sam svoj meni na v640i,konacno maknuo onaj vodafone meni...i promjenio sam font...
Odlicna stvar,konacno nesto za barem moddanje menia...Sredio sam svoj meni na v640i,konacno maknuo onaj vodafone meni...i promjenio sam font...
....SonyEricsson C702....
Bookmarks