Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 630

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    OsijeK
    Mobitel
    N8310, iPhone 5S
    Operater
    t-moBajL
    Postova
    594
    Bodovi
    11.431
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.431, Nivo: 25
    Bodovi: 11.431, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tipkovnica je jedna od najboljih...
    samo treba pricekati, pa ce cijena pasti do Nove
    RoBee

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Ludbreg - CrazyHill
    Mobitel
    nokia e66; iphone 3GS16GB
    Operater
    t-mobile; tele2
    Godina
    40
    Postova
    95
    Bodovi
    7.064
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 43,0%
    Ukupna aktivnost: 43,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao robee Pregledaj post
    tipkovnica je jedna od najboljih...
    samo treba pricekati, pa ce cijena pasti do Nove
    jel misliš da će i u t-mobile pasti cijena do onda?
    ili da ju uzmem sada

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    36
    Bodovi
    8.238
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.238, Nivo: 21
    Bodovi: 8.238, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    u čakovcu su u četvrtak 4 kom dobili u t-centru i 4 u bukalu (t-partner )...jučer popodne u t-centru nisu imali više ni jednog, a kod bukala ostao jedan - taj je postao moj uglavnom, prvi dojam je jako dobar kaj se tiče kvalitete izrade i slajda...s obzirom da mi je to prvi symbian mob polako se prilagođavam na sve skupa...imate kakav savjet ili link za beginnera (kaj se tiče dodatnog softvera i sl.)?

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Ludbreg - CrazyHill
    Mobitel
    nokia e66; iphone 3GS16GB
    Operater
    t-mobile; tele2
    Godina
    40
    Postova
    95
    Bodovi
    7.064
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Bodovi: 7.064, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 43,0%
    Ukupna aktivnost: 43,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Lepy Pregledaj post
    u čakovcu su u četvrtak 4 kom dobili u t-centru i 4 u bukalu (t-partner )...jučer popodne u t-centru nisu imali više ni jednog, a kod bukala ostao jedan - taj je postao moj uglavnom, prvi dojam je jako dobar kaj se tiče kvalitete izrade i slajda...s obzirom da mi je to prvi symbian mob polako se prilagođavam na sve skupa...imate kakav savjet ili link za beginnera (kaj se tiče dodatnog softvera i sl.)?

    nadam se da u KC imaju (ali ja mogu tek u petak ići jer sam trenutno u gipsu s nogom tak da se nadam da je bude), ak ništ drugo budem i do vž-a otišel da vidim dal ju imaju (druga solucija)

    uglavnom, Lepy - napiši mali rewiv ak maš vremena. pozz

    a tu si najdi sve za nokiu: (potrebne besplatne registracije)
    http://www.symbian-freak.com/forum
    http://www.ipmart-forum.com/
    http://dotsis.com/

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    36
    Bodovi
    8.238
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.238, Nivo: 21
    Bodovi: 8.238, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hvala orehek...
    imam problem sa bt slušalicom cardo scala 700 i e66...mob ga uopće ne vidi...sa nokia 6280 je radi ok, ali e66 ga ne pronalazi...jel netko može pretpostavit zašto?

    EDIT: riješio sam problem...trebalo je slušku stavit u mode za uparivanje, zaboravio na to
    Zadnji uredio Lepy : 02-11-2008 u 12:32

  6. #6
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    36
    Bodovi
    8.238
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.238, Nivo: 21
    Bodovi: 8.238, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Ukupna aktivnost: 13,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nažalost, moram priopćit da mi se čini kako bluetooth ne funkcionira kak treba...ne znam da li je to zajedničko svim e66 ili samo moja ima probleme...
    Radi se o tome da računalo, odnosno pc suite, nakon određenog vremena izgubi vezu sa e66, iako pc suite kaže da su spojeni...jednostavno nemoguća je bilo kakva komunikacija...
    Probao sam koristiti ovu novu 7.x verziju pc suita i stariju 6.86. Uglavnom stvari profunkcioniraju dok odem u bluetooth izbornik na e66. To onda kao pokrene sve skupa i komunikacija je opet moguća neko vrijeme...
    Any ideas?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [E51] kratki review, pitanja u vezi mobitela
    By zaja in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 286
    Posljednji post: 21-06-2011, 15:52
  2. [N82] korisnički review, pitanja u vezi mobitela
    By viperpitbull in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 338
    Posljednji post: 22-04-2010, 21:39
  3. Odgovora: 62
    Posljednji post: 24-02-2009, 17:05
  4. P520-Par pitanja u vezi mobitela
    By Zy-Blade in forum Samsung
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 28-03-2008, 12:16
  5. [5700] Nekoliko pitanja u vezi mobitela i korištenja
    By .:Kristijan:. in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 09-03-2008, 16:40

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove