A ja saljem besplatno poruke prema jednom broju iz druge mreze vec 2 dana uz knock out, mora da je neki bug u njihovom sistemu?
Edited:skinuli mi pare!
Posejdone, jel to oni testiraju sistem za neku novu bozicnu akciju?
A ja saljem besplatno poruke prema jednom broju iz druge mreze vec 2 dana uz knock out, mora da je neki bug u njihovom sistemu?
Edited:skinuli mi pare!
Posejdone, jel to oni testiraju sistem za neku novu bozicnu akciju?
I meni su se počele naplaćivati i to sam poludio,jer su mi u toku noći skinili 15 kuna,mislim zaista sam poslao oko 50 poruka u toku noći,jer se dopisujem sa jednom curom pa sam mislio da su besplatne kad tamo paf
Bookmarks