neznam, kaj ste skidali, ja "Beceome a legend" igram bez pol muke, iskreno, mogu reći da mi se malo teže priviknuti na to, ali ono, fora je, čak sam i odmah zabio gol
i brzo se umori taj igrač jer stalno nekam leti, mora spašavati, ovo ono...
neznam, kaj ste skidali, ja "Beceome a legend" igram bez pol muke, iskreno, mogu reći da mi se malo teže priviknuti na to, ali ono, fora je, čak sam i odmah zabio gol
i brzo se umori taj igrač jer stalno nekam leti, mora spašavati, ovo ono...
T-Mobile Iphone 4 4.3 Beta
ma opet su uspjeli ukakiti sa PES-om a taman sam se bio odusevio. fakat se rusi eto meni i sezamu na forumu a nasao sam jos ljudi na netu sa slicnim problemom,za sada nikakvog rjesenja. najgore je sto mi se i u ligi prvaka rusi tako da i to ne mogu igrati
![]()
Bookmarks