Igrao i ja "Beceome a legend" mod... al se srusio i ne mogu nastavit dok ne izadje patch :@
Igrao i ja "Beceome a legend" mod... al se srusio i ne mogu nastavit dok ne izadje patch :@
Forumaš godine :)
eh ovako KONAMI OPET Z****O i meni se igra srusila u "Beceome a legend", i kada sam ponovno loadirao ista stvar,na istom mjestu se srusi (onaj send i dont send error) ali ne samo tu nego i Champions League kada sam igrao srusila se pred jedan susret i ponovo sam loadirao 10 puta i svaki puta se srusi na istom mjestu,ne pocinje mi se igrati drugi mode,dok ne vidim hoce li biti neki patch i moze li se ovo srediti. dakle ekipa nemojte nista pocinjati prelaziti jer igra puca od errora,zasad stabilni jedino exibicioni mecevi![]()
neznam, kaj ste skidali, ja "Beceome a legend" igram bez pol muke, iskreno, mogu reći da mi se malo teže priviknuti na to, ali ono, fora je, čak sam i odmah zabio gol
i brzo se umori taj igrač jer stalno nekam leti, mora spašavati, ovo ono...
T-Mobile Iphone 4 4.3 Beta
ma opet su uspjeli ukakiti sa PES-om a taman sam se bio odusevio. fakat se rusi eto meni i sezamu na forumu a nasao sam jos ljudi na netu sa slicnim problemom,za sada nikakvog rjesenja. najgore je sto mi se i u ligi prvaka rusi tako da i to ne mogu igrati
![]()
Bookmarks