Pa,DA vidio sam.Imam ja Kabel i to...ali gdje mogu skinuti ikone?to me zanima.
....SonyEricsson C702....
Izvorno postao marko15 Pa,DA vidio sam.Imam ja Kabel i to...ali gdje mogu skinuti ikone?to me zanima. Znači imaš Flash kabel? To znači da ne obični USB kabel koji dobiješ (eventualno) uz mob.....
Here comes fuckin Civil War.........
Pravila foruma
Bookmarks