Thanx,proucit cu ja to...sam su oni patchevi tamo svi na ruskom kak da znam za kaj koji služi?
....SonyEricsson C702....
Izvorno postao marko15 Thanx,proucit cu ja to...sam su oni patchevi tamo svi na ruskom kak da znam za kaj koji služi? http://translate.google.com/translate_t#
Here comes fuckin Civil War.........
Pravila foruma
Bookmarks