Aaaa, nisam u toku...OK![]()
Aaaa, nisam u toku...OK![]()
Tko se ljuti, uvalim mu kruti...
isto tako imaj na umu da je naknada za uspostavu poziva (?) 29 lipa. tako da nije unutar tele2 0kn, nego 29 lipa. ako cesto zoves, a ne pricas predugo, ispadne te ipak dosta para.
sve u svemu, tele2 je uvjerljivo najisplativiji, sto su i dokazali s ovom tarifom. samo da se rijese jos djecjih bolesti i sve pet.![]()
Bookmarks