Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up izludiću te

    = Citat = Izvorno postao The Judge Pregledaj post
    Ovako ćemo....

    1.Sve deinstalirat,software,driver installer,restartaj komp.
    2.Ne spajat Mob na kompjutor.
    3.Instaliraj USB driver
    4.Instaliraj PC Studio
    5.Ponovo restartaj komp.
    6.Uštekaj usb u komp.
    7.Uštekaj kabal u upaljeni mobitel..

    Zatim komp mora detektirat new hardware i instalira pravilni modem driver..
    Tad bi trebao bit spojen.
    BTW: Odaberi u Pc studiu pod Menu; File/connections i mora biti odabrana USB metoda spajanja...

    I provjeri u Control Panelu pod "Phone i Modem settings" dali imaš nešto ovako



    Ovo je moja slika,ali uglavnom mora postojat Samsung USB modem...
    pokušati ću pa javim danas sutra,nemogu restartati komp jer sam radi sebe stavija deep freeze dami sa disk c prilikom restarta briše sve,toje za viruse i ostalo.nemem mrežu za maxadsl,tcom ja vremenski sporo uliće svašta pasam se nekako žaštitio sa ovim alatom i iša na hombox,pozdrav

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Godina
    48
    Postova
    1.182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao rstupal1 Pregledaj post
    pokušati ću pa javim danas sutra,nemogu restartati komp jer sam radi sebe stavija deep freeze dami sa disk c prilikom restarta briše sve,toje za viruse i ostalo.nemem mrežu za maxadsl,tcom ja vremenski sporo uliće svašta pasam se nekako žaštitio sa ovim alatom i iša na hombox,pozdrav
    mene je nemoguće izludit na taj način,jedino vrijeđanjem...Ajd probaj,pa javi ishode...a ako zapne,ja sam tu negdje

    A da tebi taj restart i deep freez nerade još kakva shranja osim toga,pa te možda i povezivanje zeza?

  3. #3
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    javiću

    = Citat = Izvorno postao The Judge Pregledaj post
    mene je nemoguće izludit na taj način,jedino vrijeđanjem...Ajd probaj,pa javi ishode...a ako zapne,ja sam tu negdje

    A da tebi taj restart i deep freez nerade još kakva shranja osim toga,pa te možda i povezivanje zeza?
    slabo ti to ja znam,neke stvari razumin i kužin a neke ne a i za kabel ti nisan siguran,nabavio sam utičnice pašu ovako san imao problema i sa kamerom i na kraju je na piru polivena tj okupana u karlovačkoj i od tada nema ekrana.bože sačuvaj

  4. #4
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Godina
    48
    Postova
    1.182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao rstupal1 Pregledaj post
    slabo ti to ja znam,neke stvari razumin i kužin a neke ne a i za kabel ti nisan siguran,nabavio sam utičnice pašu ovako san imao problema i sa kamerom i na kraju je na piru polivena tj okupana u karlovačkoj i od tada nema ekrana.bože sačuvaj
    .....ajd se ti javi sutra.....

  5. #5
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Smile neljuti se

    = Citat = Izvorno postao The Judge Pregledaj post
    .....ajd se ti javi sutra.....
    namoj šta zamirit, probat ću brzo pa javit.živio

  6. #6
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    prika živio

    = Citat = Izvorno postao rstupal1 Pregledaj post
    namoj šta zamirit, probat ću brzo pa javit.živio
    piše nešto wpd instaling failed,ne pripoznaje ga.našao sam na disk c kada instaliram mape drivers 4.24 i sdamsung pc studio.znači sve instalira a ne prepoznaje ga.kada uštekam kabel na mobitelu piše samo punjenje.dali je to do kabela,gdje kupiti koliko košta.hvala od srca pozdrav iz dalmacije

  7. #7
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Godina
    48
    Postova
    1.182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao rstupal1 Pregledaj post
    piše nešto wpd instaling failed,ne pripoznaje ga.našao sam na disk c kada instaliram mape drivers 4.24 i sdamsung pc studio.znači sve instalira a ne prepoznaje ga.kada uštekam kabel na mobitelu piše samo punjenje.dali je to do kabela,gdje kupiti koliko košta.hvala od srca pozdrav iz dalmacije
    E sad kad je prikopšan na Pc pokreni Pc studio.....I mora uspostavit vezu


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Programi za povezivanje PC<->Mobitel (Samsung)
    By Alienware in forum Samsung
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 14-04-2014, 13:28
  2. M620,B300,B510-najava
    By Vepar in forum Samsung
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 11-07-2008, 14:03
  3. N80 povezivanje sa Pc-om
    By alizee in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 27-01-2007, 16:41
  4. samsung d600 vs. samsung d800 vs. samsung x820
    By loop in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 03-11-2006, 20:28
  5. IP povezivanje
    By cyber in forum Aplikacije
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 19-03-2005, 23:13

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove