kakvo je to expresso sučelje? sta imas ga?
mene samo zanima taj touchscreen, dal je brz i pouzdan, jer necu placat 3500kn pa da mi se pokvari za 5-6mj.
kakvo je to expresso sučelje? sta imas ga?
mene samo zanima taj touchscreen, dal je brz i pouzdan, jer necu placat 3500kn pa da mi se pokvari za 5-6mj.
Zadnji uredio Leone : 05-08-2008 u 14:47
Bookmarks