Ja sam danas imao 23 kn na racunu i aktivirao i nisu mi skinuli naknadu..hehe...skinit ce
Forumaš godine :)
Izvorno postao sezam-picika Ja sam danas imao 23 kn na racunu i aktivirao i nisu mi skinuli naknadu..hehe...skinit ce ja imam 70 kn i vele mi da nemam dosta,wtf!!??
gidi jap!
Nazovi SZK da ti ručno to riješe
Pravila foruma
Bookmarks