ovaj dio ne kontam bas najbolje.... ali u svakom slucaju javi se clanu zerobravo... mislim da za njega to nije tezak zadatak!!!dali je preko PC tipkovnice stigao kod slova "H".
ovaj dio ne kontam bas najbolje.... ali u svakom slucaju javi se clanu zerobravo... mislim da za njega to nije tezak zadatak!!!dali je preko PC tipkovnice stigao kod slova "H".
###1410989180026
Bookmarks