A, raul- to bi bilo previše.
Sigurno negdje piše da se ne mogu koristiti za nagradne igre.
A jel ko sazno do kad traje tih 1000 sms- a kad se aktiviraju?
A, raul- to bi bilo previše.
Sigurno negdje piše da se ne mogu koristiti za nagradne igre.
A jel ko sazno do kad traje tih 1000 sms- a kad se aktiviraju?
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
Bookmarks