= Citat = Izvorno postao Alienware Pregledaj post
Ako si u Zagrebu javi se inovator-u s foruma.
Očito si nešto zayebao i obični usb kabel ga ne može spasiti.Eventualno box.

Firmware za N73 običnu ili ME edition ?

Otvarao si ga isam,garanciju automatski gubiš,jedino ako se napraviš lud i daš na servis i oni to ne skuže.

e jel imas mozda broj mobitela od inovatora, pa ajd ako imas ti ili netko drugi pa da mi date na PM da ga kontaktiram u vezi flashanja..