Izvorno postao GoranZagorje Moram ti ovo reći...čovječe pa gdje ti živiš Pa to je više od godine dana aktualno... Zivim u rupi u koju je ADSL dosao prije manje od mjesec dana... Ljudi su navalili,a posto mi je pun kufer dial-up veze,i ja sam se uvatio... Znaci ako se ne spajam na T-com,vec samo na optimu,dolazi mi racun samo 79kn od T-coma,a od optime dobivam 2.5GB za 20kn...?
Umro je Einstein,umro je Tesla, a i meni nesto nije dobro...
Pravila foruma
Bookmarks