Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Hybrid View

  1. #1
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imaš pravo... telefon nosim u onoj futroli (ne, nisam gay), nijednom nije pao, nema skoro nijedne ogrebotine, samo kaj nisam formirao bateriju kak treba... ali bi moglo upaliti.
    Offtopic: da li mogu zatražiti update firmwarea dok je na servisu?

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Mobitel
    wp
    Operater
    t-mobile
    Godina
    35
    Postova
    3.953
    Bodovi
    27.294
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mario92 Pregledaj post
    Imaš pravo... telefon nosim u onoj futroli (ne, nisam gay), nijednom nije pao, nema skoro nijedne ogrebotine, samo kaj nisam formirao bateriju kak treba... ali bi moglo upaliti.
    Offtopic: da li mogu zatražiti update firmwarea dok je na servisu?
    Trebalo bi moc....sad nisam siguran za lg...nista te ne kosta pitati...u mobisu to rade besplatno ak imas garanciju..


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Baterija glazbenog seta je slaba na C81
    By web in forum Benq-Siemens (svi modeli)
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 21-09-2007, 21:39
  2. Motorola v360v slaba mreza
    By ado in forum Motorola
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 14-11-2006, 20:49
  3. Mrtav pixel na Variu
    By g4nd in forum Windows Mobile
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 28-02-2006, 19:20
  4. Ne radi 1 pixel na unutarnjem displayu
    By vvidak11 in forum Motorola
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 06-12-2004, 21:47
  5. S45 mrtav
    By milo dete in forum Siemens do X4x
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 17-05-2003, 20:32

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove