Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Sisak
    Mobitel
    iPhone 4
    Operater
    t-mobile
    Postova
    796
    Bodovi
    7.628
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.628, Nivo: 20
    Bodovi: 7.628, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mrtvi pikseli su oni koji se ne mijenjaju, odnosno ekran je tamo sje***, a to o cem ti pricas je najnormalnija posljedica digitalnog zuma, tzv. šum
    Pobjeda u svađi na forumu je kao pobjeda na Specijalnim olimpijskim. Ni jedno ni drugo ne umanjuje činjenicu da si retardiran

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Backizagreb
    Mobitel
    iPhone 4 16GB,Nokia 5000
    Operater
    T-mobile,Vip
    Godina
    36
    Postova
    358
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eto,imam i ja jedno pitanje koje me muci vezano uz N95 8GB,promijenio sam PC i samim time sam izgubio garanciju,ali zanima me kad dode novi software za moj prijasnji PC da li onda mogu preko NSSa vratit stari PC i reinstalirati software?Hoce li biti tragova mijenjanja PCa?

  3. #3
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2005
    Mobitel
    wp
    Operater
    t-mobile
    Godina
    35
    Postova
    3.953
    Bodovi
    27.294
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Bodovi: 27.294, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao DJ_Tiesto Pregledaj post
    Eto,imam i ja jedno pitanje koje me muci vezano uz N95 8GB,promijenio sam PC i samim time sam izgubio garanciju,ali zanima me kad dode novi software za moj prijasnji PC da li onda mogu preko NSSa vratit stari PC i reinstalirati software?Hoce li biti tragova mijenjanja PCa?
    Produkt kod uvjek mos promjenit,tako sto prilikom sljedeceg apdejta promjenis na defaultni i nitko ne moze otkriti da si ga mjenjao

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Backizagreb
    Mobitel
    iPhone 4 16GB,Nokia 5000
    Operater
    T-mobile,Vip
    Godina
    36
    Postova
    358
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sonyck Pregledaj post
    Produkt kod uvjek mos promjenit,tako sto prilikom sljedeceg apdejta promjenis na defaultni i nitko ne moze otkriti da si ga mjenjao
    E super,hvala ti care,sad mi je dusa na mjestu...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [N93] nekoliko pitanja
    By zrino in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 13-04-2008, 11:58
  2. ...Nekoliko pitanja...
    By _Maniac_ in forum Stolna računala
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 24-07-2007, 09:23
  3. Nekoliko pitanja - WM5
    By Hrc in forum Windows Mobile
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 08-08-2006, 23:15
  4. Nekoliko pitanja...
    By cj-six in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 12-03-2006, 02:05
  5. Nekoliko pitanja o S65
    By Dark in forum Siemens X5x
    Odgovora: 137
    Posljednji post: 02-09-2004, 12:51

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove