...i koji firmware da ubacim u mob?Zelim imati mogucnost za taj custom sms tone...
...koji firmware je najnoviji i po cemu da prepoznam?
...i koji firmware da ubacim u mob?Zelim imati mogucnost za taj custom sms tone...
...koji firmware je najnoviji i po cemu da prepoznam?
O Tite tute Tati tibi tanta, tyranne, tulisti.---> O, tirane, Tito Tacije! Učinio si tako dobre stvari za sebe!
Bookmarks