Sto se tice MPE, negdje pod Options imas Detect device ili slicno, probaj s tim.
Izvorno postao ravilov Sto se tice MPE, negdje pod Options imas Detect device ili slicno, probaj s tim. probao sam sa svim portovima i ništa, ne pronalazi mobitel......
Zadnji uredio tomasini : 06-05-2008 u 22:43
Jesi Probo Na Drugom Računalu Ili Na Drugom Usb Kablu Ili S Drugim Uređajem
Moj forum K800 flashan u K770 Moj social group
Pravila foruma
Bookmarks