Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Hybrid View

  1. #1
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Probaj u My Computer desni klik na karticu, pa Eject, te tek onda Safely remove hardware.

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Mobitel
    K750@W800
    Postova
    59
    Bodovi
    7.369
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.369, Nivo: 20
    Bodovi: 7.369, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Probaj u My Computer desni klik na karticu, pa Eject, te tek onda Safely remove hardware.
    probao sam kako si rekao, i nakon što sam obavio Eject, kad ju želim isključiti pomoću Safely Remove Hardware, pojavi se prozor "The device Generic volume cannot be stopped because a program is still accessing it". I nakon toga isključim mobitel i nema resetiranja Ali, sad sam ga opet spojio, i ne prikazuje mi više memorijsku karticu?

    = Citat = Izvorno postao georgy Pregledaj post
    probaj prebacivat stvari na mob sa myphoneexplorer- om
    jesi instaliro sve drivere?

    koji mob- w800?
    mobitel je, kao što stoji u potpisu ispod nadimka, K750 modificiran softverom od W800. Pokušao sam danas prebaciti stvari sa myphoneexplorer-om, ali kad sam kliknuo na "Datoteke", pojavi se greška, kaže "Ne mogu otvoriti COM3", te odmah potom i sljedeću, "Obex Protocol ne može biti inicijaliziran!! OBEX Error: "
    Zadnji uredio ravilov : 06-05-2008 u 21:31


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odbrojavanje pa zatim resetiranje racunala!
    By Atno in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 14-03-2008, 19:17
  2. Torrrent -> problem skidanja
    By FatalERROR in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 13-09-2007, 10:56
  3. Reserianje računala prilikom igranja GTA San Andreas
    By sinisa1989 in forum Aplikacije
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 12-07-2007, 09:22
  4. Problem oko skidanja fila
    By alex1 in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 06-10-2006, 19:40
  5. Problem skidanja sa interneta
    By robby_"5 in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 16-06-2006, 16:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove