pa ne mislim na to nego na ovo da li je Reatlek AC97 ili nForce ali ova druga mi je, znam jer sam instalirao neke drivere pod takvim imenom. uglavnom glavni driver se ne da instalirati i nemam nikakvog zvuka na pcu...
pa ne mislim na to nego na ovo da li je Reatlek AC97 ili nForce ali ova druga mi je, znam jer sam instalirao neke drivere pod takvim imenom. uglavnom glavni driver se ne da instalirati i nemam nikakvog zvuka na pcu...
imam cd od maticne vidis u tome i jeste problem vec sam radio ovo kada sam zadnji format diska radio i driveri su se instalirali bez po muke. sada ne prihvata drivere... nisu zvucne skupe ako ne napravim uzecu neku odvojenu zvucnu posto je ova integrisana ocito u badu nekom
Bookmarks