Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Hybrid View

  1. #1
    zajebant Postignuća:
    SocialVeteranTagger First Class50000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Frequent Poster

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    S6
    Operater
    HT
    Postova
    6.948
    Bodovi
    112.292
    Nivo
    81
    Bodovi: 112.292, Nivo: 81
    Bodovi: 112.292, Nivo: 81
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    može se to napraviti.
    Samo trebaš instalirati aplikaciju Full Screen caller. (imaš ju na ipmart-forum-u i na dotsis-u, pa ju potraži)
    ... HTC Desire -> Sensation -> One (M7) -> Note 3 -> LG G2 -> S6 SM-G920F

  2. #2
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Ico Pregledaj post
    može se to napraviti.
    Samo trebaš instalirati aplikaciju Full Screen caller. (imaš ju na ipmart-forum-u i na dotsis-u, pa ju potraži)
    hm znači samo vanjska aplikacija, nokia ne podržava po defaultu, Prijašni SE mobitel to je automatski imao,

    A taj, Full Screen caller vidim da je komercijalni program,dali se može krakirati, nisam radio sa tim pa neznam, jel to ono sa certifikatima i potpisivanjem sis aplikacija,? dali je certifikat koji se dobije univerzalan, ili je vezan za određeno računalo? ima li netko link ako je univerzalan??

  3. #3
    zajebant Postignuća:
    SocialVeteranTagger First Class50000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Frequent Poster

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Zg
    Mobitel
    S6
    Operater
    HT
    Postova
    6.948
    Bodovi
    112.292
    Nivo
    81
    Bodovi: 112.292, Nivo: 81
    Bodovi: 112.292, Nivo: 81
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao more_plavo Pregledaj post
    hm znači samo vanjska aplikacija, nokia ne podržava po defaultu, Prijašni SE mobitel to je automatski imao,

    A taj, Full Screen caller vidim da je komercijalni program,dali se može krakirati, nisam radio sa tim pa neznam, jel to ono sa certifikatima i potpisivanjem sis aplikacija,? dali je certifikat koji se dobije univerzalan, ili je vezan za određeno računalo? ima li netko link ako je univerzalan??
    a stvarno je teško prelistati par tema, možda koristiti i pretraživanje!??!

    Certifikat koji dobiješ, možeš koristiti jedino za svoj mob, jer se certifikat izrađuje na osnovu IMEI-a (a svaki mob ima drugačiji IMEI)

    Što se tiče FullScreen Caller-a, već sam ti rekao od kud možeš skinuti crackanu aplikaciju. a bilo je i linkova na forumu, samo treba malo pogledati...

    Crackanje aplikacije NIJE isto što i potpisivanje aplikacije!
    ... HTC Desire -> Sensation -> One (M7) -> Note 3 -> LG G2 -> S6 SM-G920F

  4. #4
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. w300 igrice preko cijelog ekrana
    By Crash Overload in forum Općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 16-03-2007, 21:50
  2. SGH D600 slika preko cijelog ekrana???
    By ..::Crocky::.. in forum Samsung
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 02-10-2006, 22:41
  3. slike preko cijelog ekrana na v360v
    By volume5 in forum Općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 02-04-2006, 01:21
  4. Slika preko cijelog ekrana
    By Devil_007 in forum Općenito
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 15-02-2005, 02:15
  5. Slika preko cijelog zaslona
    By darkovsky in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 24-01-2005, 21:44

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove