može se to napraviti.
Samo trebaš instalirati aplikaciju Full Screen caller. (imaš ju na ipmart-forum-u i na dotsis-u, pa ju potraži)
može se to napraviti.
Samo trebaš instalirati aplikaciju Full Screen caller. (imaš ju na ipmart-forum-u i na dotsis-u, pa ju potraži)
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
hm znači samo vanjska aplikacija, nokia ne podržava po defaultu, Prijašni SE mobitel to je automatski imao,
A taj, Full Screen caller vidim da je komercijalni program,dali se može krakirati, nisam radio sa tim pa neznam, jel to ono sa certifikatima i potpisivanjem sis aplikacija,? dali je certifikat koji se dobije univerzalan, ili je vezan za određeno računalo? ima li netko link ako je univerzalan??
a stvarno je teško prelistati par tema, možda koristiti i pretraživanje!??!
Certifikat koji dobiješ, možeš koristiti jedino za svoj mob, jer se certifikat izrađuje na osnovu IMEI-a (a svaki mob ima drugačiji IMEI)
Što se tiče FullScreen Caller-a, već sam ti rekao od kud možeš skinuti crackanu aplikaciju. a bilo je i linkova na forumu, samo treba malo pogledati...
Crackanje aplikacije NIJE isto što i potpisivanje aplikacije!
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Taj FS caller uopce nije fullscreen.
http://www.smartphoneware.com/fscall...on-product.php
Ovo je fullscreen.
http://www.skyestream.com/Skyecaller.htm
Bookmarks