Jel ti imaš ukradeni mobitel pa te frka?![]()
Šalim se naravno.. Murija odnosno operater bez beda nađe gdje je mobitel iz razloga što prilikom svakog prijavljivanja na mrežu mobitel šalje IMSI i IMEI broj. Oni naravno ne mogu odrediti u kojem se točno stanu i na kojem katu mobitel nalazi, ali prilično blizu ga mogu detektirati. A onda kreće policija i pronalazi ga. Vjerojatno bude najebao čovjek ni kriv ni dužan jel takvi ukradeni mobiteli se prodaju u roku odmah, a čovjek koji kupi mobitel ni ne zna da je ukraden


Odgovori uz citat
)
Bookmarks