ah..onaj glomazni naslon za lakat s ugradjenim telefonom - carski!
Taj naslon za ruku je zakon, telefonski imenik je umemoriran, na volanu sa dva gumba obavljam pozive, nemoram telefon uzimati u ruke osim ako je razgovor "povjerljiv" pa ne želim da ga drugi u autu čuju.
Taj naslon za ruku je zakon, telefonski imenik je umemoriran, na volanu sa dva gumba obavljam pozive, nemoram telefon uzimati u ruke osim ako je razgovor "povjerljiv" pa ne želim da ga drugi u autu čuju.
ma kakav hands free! lijepo otvori lijevi prozor, lagano izbaci lakat, a u drugoj ruci ima da drzis telefon!
Bookmarks