Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 54

Tema: BMW 740i

Hybrid View

  1. #1
    Banned Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    N90
    Operater
    091
    Godina
    39
    Postova
    942
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @predator jel ti to prvi 'veliki' auto? zanima me kakav je to osijecaj vozii takvo sto -ogromno... jel se uspijevas di sparkat kad si u gradu?

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vjeko Pregledaj post
    @predator jel ti to prvi 'veliki' auto? zanima me kakav je to osijecaj vozii takvo sto -ogromno... jel se uspijevas di sparkat kad si u gradu?
    Je, to mi je prvi "veliki" auto. Osjecaj je fenomenalan, stvarno se osjeti razlika kad se sjedne u "predsjednički" auto, ukratko luksuza i komfora u izobilju. Što se tiće parkiranja, privikavam se, ima parkirne senzore i sprijeda i straga i to dosta olakšava stvar.
    PREDATOR

  3. #3
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3Gs, 4.
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    42
    Postova
    1.609
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vjeko Pregledaj post
    zanima me kakav je to osijecaj vozii takvo sto -ogromno... jel se uspijevas di sparkat kad si u gradu?
    Ako je to veliki auto, kaj je onda ovo? king kong?



    Ja naime vozim ovaj kombi i uspijem ga smjestiti bilo gdje u gradu.. zahtjeva
    određeno vrijeme privikavanja..

    @predator, sjajna ti je ova bembura..
    Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao wildbabe Pregledaj post
    Ako je to veliki auto, kaj je onda ovo? king kong?



    Ja naime vozim ovaj kombi i uspijem ga smjestiti bilo gdje u gradu.. zahtjeva
    određeno vrijeme privikavanja..

    @predator, sjajna ti je ova bembura..
    Thanks... ja se još privikavam parkirati ovaj auto, ima 5 metara dužine, prije nisam imao ništa tako dugačko.
    PREDATOR


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove