@predator jel ti to prvi 'veliki' auto? zanima me kakav je to osijecaj vozii takvo sto -ogromno... jel se uspijevas di sparkat kad si u gradu?
@predator jel ti to prvi 'veliki' auto? zanima me kakav je to osijecaj vozii takvo sto -ogromno... jel se uspijevas di sparkat kad si u gradu?
Bookmarks