a jel mozda treba napravit raw fajl sa nekim programom ili samo promjenit ime u *.raw
a jel mozda treba napravit raw fajl sa nekim programom ili samo promjenit ime u *.raw
....::::i"m DJ Kollex::::....
verzija 2.03
http://www.box.net/index.php?rm=box_...ame=s7j50s9c0w
nije potrebno u raw,samo mbn otvoriš
evo uputa kak to napraviti
http://akapu.wordpress.com/2008/01/2...20-image-tool/
Mi6 Black
Bookmarks