Izvorno postao Oz. hvala a za ovaj Bluetooth Remote Control pise mi da sam connect i potom disconnect. u cemu je problem ?? i imali tko iskustva sa ovim programom?? Meni radi savršeno sa svim inst aplikacijama.... Jesi instalirao program na kompu?
Izvorno postao Syyy Meni radi savršeno sa svim inst aplikacijama.... Jesi instalirao program na kompu? da, samo opcije ne znam napravit
Pravila foruma
Bookmarks