Ako nisi jos odlucio uzmi si ili K850 ili W960 koji se da nac za jos nesto sitno nadoplate...oko 3200-3300 je a ima sve sto ti trazis...![]()
cool, najvjerojatnije cu uzet k850...
samo me zanima jos jedna stvar u vezi tog moba...
Kakav je zoom na kameri??
Sada imam k550@w610 i zoom je preslab...
Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]
Odlicno...hvala vam na pomoci
Kupujem k850.. hehe...samo jos trebam malo skupljat novaca...Vjerovatno cu uzet zelenog
Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]
Bookmarks