Pa lijepo sam reko... Izvorno postao Smuchac ...Ne pali se u boot modu i nikakve cake s baterijom ne dolaze u obzir... Smirite se i pomozite mi,pa cemo svi poslije na pivu!
Umro je Einstein,umro je Tesla, a i meni nesto nije dobro...
Izvorno postao Smuchac Pa lijepo sam reko... Smirite se i pomozite mi,pa cemo svi poslije na pivu! Znam sorry,pa svatko griješi... ja se ispričavam!!! @night,sorry,ali nije zahebancija a i nije razlog za vrijeđanje...
Here comes fuckin Civil War.........
Pravila foruma
Bookmarks