Hmmm.. jeL se događa nekom da mu mob zamrači?
Ono,zabLokira pa se ugasi i opet upaLi? To mi se zna dogodit pa
me živcira![]()
Hmmm.. jeL se događa nekom da mu mob zamrači?
Ono,zabLokira pa se ugasi i opet upaLi? To mi se zna dogodit pa
me živcira![]()
FuLL fLash?![]()
Bookmarks