Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Hybrid View

  1. #1
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Joj joj, ljudi dragi... Nikad mi nećete biti jasni, a tako vas je lako pročitati (nhf).

    Obavijest koja stoji u mojim zadnjim postovima je napokon došla na svoje. Do dana današnjeg je nisam upotrijebio u punom i pravom smislu. Ovo danas je blago rečeno izgledalo kao kindergaten (nhf još jednom, samo sam iskren). Ovo danas što sam zatvorio će svaki razuman čovjek prepoznati u stavci 2 iz obavijesti. I zato stvarno ne vidim razlog javnog linča zbog 2 (a možda i više njih) uberglupe teme (nhf again) kojima je plod samo konstantno nabijanje bezvrijednih postova.

    I još jedno, pojedini članovi imaju tendenciju tražiti dlaku u jajetu. E pa budite realni i primjetite da se ta dlaka u vašem jajetu moga tražiti i s moje strane i zapitajte se malo.

    Ugodan ostatak večeri želim, ako netko ima stvano ozbiljnu primjedbu na moj rad, rado ću odgovoriti.
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    Tmobile
    Godina
    36
    Postova
    1.258
    Bodovi
    19.512
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao xlr Pregledaj post
    Joj joj, ljudi dragi... Nikad mi nećete biti jasni, a tako vas je lako pročitati (nhf).

    Obavijest koja stoji u mojim zadnjim postovima je napokon došla na svoje. Do dana današnjeg je nisam upotrijebio u punom i pravom smislu. Ovo danas je blago rečeno izgledalo kao kindergaten (nhf još jednom, samo sam iskren). Ovo danas što sam zatvorio će svaki razuman čovjek prepoznati u stavci 2 iz obavijesti. I zato stvarno ne vidim razlog javnog linča zbog 2 (a možda i više njih) uberglupe teme (nhf again) kojima je plod samo konstantno nabijanje bezvrijednih postova.

    I još jedno, pojedini članovi imaju tendenciju tražiti dlaku u jajetu. E pa budite realni i primjetite da se ta dlaka u vašem jajetu moga tražiti i s moje strane i zapitajte se malo.

    Ugodan ostatak večeri želim, ako netko ima stvano ozbiljnu primjedbu na moj rad, rado ću odgovoriti.
    tražiti dlaku u jajetu? NEmoj se praviti glup. Nije ti ovo prvi put, i meni si izbrosal post u jednoj temi i obrazložio se kao da je off topik, a nakon mene se o tome govorilo daljnjih 5 stranica


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Primjedba na rad moderatora.
    By sonyck in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 16-12-2007, 23:26
  2. LG-primjedba na rad moderatora vol.2
    By sonyck in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 16-12-2007, 20:48
  3. primjedba na rad moderatora HSV
    By ExTaza in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 10-11-2007, 23:11
  4. LG-Primjedba na rad moderatora.
    By sonyck in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 27-06-2007, 09:54
  5. Koja je razlika između moderatora i super moderatora
    By Sipe in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-11-2005, 00:59

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove