imam problem sa hp.star je dve tjedna..nemogu naci driver novi driver za gravicku jer ovaj driver na hp stranicam steka i kad ga instaliram svakih 15 min se laptop restartira, kad nema drivera za graficku ne njemu ne restarta se...jel mi netko moze pomoci da nadjem novi driver za graficku...btw graficka je ATI radeon x1250 128ram, ajd vi probajte nest naci,neznam dal da ga nosim u servis il sta?


Odgovori uz citat
Bookmarks