Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10
  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    driveri za hp compaq 6715s problem

    imam problem sa hp.star je dve tjedna..nemogu naci driver novi driver za gravicku jer ovaj driver na hp stranicam steka i kad ga instaliram svakih 15 min se laptop restartira, kad nema drivera za graficku ne njemu ne restarta se...jel mi netko moze pomoci da nadjem novi driver za graficku...btw graficka je ATI radeon x1250 128ram, ajd vi probajte nest naci,neznam dal da ga nosim u servis il sta?

  2. #2
    Apple Moderator
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    5.162
    Bodovi
    109.480
    Nivo
    80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    prvo, zasto otvaranje nove teme kad si vec pitao u onoj drugoj?
    drugo, skini predzadnje drivere, ni meni ovi zadnji ne rade kako treba
    iPhone 5s 16 GB

  3. #3
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ili nek skine drivere sa ATI-evih stranica:
    Windows XP (32 bit) (kolko sam skuzio imas ove, ali za svaki slucaj)
    Windows XP (64 bit)
    Windows Vista (32 bit)
    Windows Vista (64 bit)
    Linux (32 bit)
    Linux (64 bit)
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  4. #4
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    opet nista

    probao sam sa proslom verzijom drivera za graficku, no opet je rezultat bio isti, nisam mogao instalirat jer je pisala neka greska,par puta sam sam pokusao...izgleda da cu ga morat nositi na servis..

  5. #5
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da... Mislim da bi ti to bilo najpametnije... Posto nije radilo sa ni jednim driverima, vjerojatno je problem u hardwareu...
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  6. #6
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo odneo sam ga na servis, rekli su mi u m san-u da ce doc na red tek za 12,13 dana.....sad cu ostat bez laptopa bar 20-tak dana.....a ****** nisam nista drugo mogao napraviti...hvala na pomoci svima

  7. #7
    Banned Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    N90
    Operater
    091
    Godina
    39
    Postova
    942
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Danijel0020 Pregledaj post
    imam problem sa hp.star je dve tjedna..nemogu naci driver novi driver za gravicku jer ovaj driver na hp stranicam steka....
    mozda si slucajno odabrao krivu verziju windowsa. tak sam si ja skinuo za xp, a imao sam usnimljen xp professional.. mozda si se tu zeznuo.
    a ovi ti naservisu budu rekli da sve štima..pa kad opet budes usnimavao pripazi koji driver usnimavaš-za koju verziju windowsa.

    ..ne kuzim te hpove laptope..zasto ne daju cd s driverima!

  8. #8
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo vratio se sa servisa, al opet isti problem. testirali su ram, procesor hard, tj sve..i na nicemu nema greske,al on se restarta, reinstalirali su drivere,i opet ista greska.sad je ponovo na servisu.

  9. #9
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    N79
    Godina
    37
    Postova
    998
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dobrodošao u predivan svijet novih hp-notebooka
    After all...

  10. #10
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    nokia
    Operater
    vip
    Postova
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Probaj reinstalurati windowse, pa promijeni raspored instalacije drivera.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Hp 6715s pojačavanje
    By stigma in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-01-2008, 20:07
  2. Hp 6715s sa Vistom Bussines
    By Tominjo07 in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 05-01-2008, 19:49
  3. promjenjeni driveri od kamere - problem
    By TXS in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 21-12-2007, 19:14
  4. Compaq 6715s - audio driveri
    By Fras84 in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 03-11-2007, 15:28
  5. Stara konfa - Problem driveri
    By alex1 in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 02-12-2006, 16:42

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove