prvo, zasto otvaranje nove teme kad si vec pitao u onoj drugoj?
drugo, skini predzadnje drivere, ni meni ovi zadnji ne rade kako treba
imam problem sa hp.star je dve tjedna..nemogu naci driver novi driver za gravicku jer ovaj driver na hp stranicam steka i kad ga instaliram svakih 15 min se laptop restartira, kad nema drivera za graficku ne njemu ne restarta se...jel mi netko moze pomoci da nadjem novi driver za graficku...btw graficka je ATI radeon x1250 128ram, ajd vi probajte nest naci,neznam dal da ga nosim u servis il sta?
prvo, zasto otvaranje nove teme kad si vec pitao u onoj drugoj?
drugo, skini predzadnje drivere, ni meni ovi zadnji ne rade kako treba
iPhone 5s 16 GB
Ili nek skine drivere sa ATI-evih stranica:
Windows XP (32 bit) (kolko sam skuzio imas ove, ali za svaki slucaj)
Windows XP (64 bit)
Windows Vista (32 bit)
Windows Vista (64 bit)
Linux (32 bit)
Linux (64 bit)
"Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
Philip B. Crosby
Darujte krv! Gdje? Pitanja i odgovori.
probao sam sa proslom verzijom drivera za graficku, no opet je rezultat bio isti, nisam mogao instalirat jer je pisala neka greska,par puta sam sam pokusao...izgleda da cu ga morat nositi na servis..
Da... Mislim da bi ti to bilo najpametnije... Posto nije radilo sa ni jednim driverima, vjerojatno je problem u hardwareu...
"Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
Philip B. Crosby
Darujte krv! Gdje? Pitanja i odgovori.
evo odneo sam ga na servis, rekli su mi u m san-u da ce doc na red tek za 12,13 dana.....sad cu ostat bez laptopa bar 20-tak dana.....a ****** nisam nista drugo mogao napraviti...hvala na pomoci svima
mozda si slucajno odabrao krivu verziju windowsa. tak sam si ja skinuo za xp, a imao sam usnimljen xp professional.. mozda si se tu zeznuo.
a ovi ti naservisu budu rekli da sve štima..pa kad opet budes usnimavao pripazi koji driver usnimavaš-za koju verziju windowsa.
..ne kuzim te hpove laptope..zasto ne daju cd s driverima!
evo vratio se sa servisa, al opet isti problem. testirali su ram, procesor hard, tj sve..i na nicemu nema greske,al on se restarta, reinstalirali su drivere,i opet ista greska.sad je ponovo na servisu.
dobrodošao u predivan svijet novih hp-notebooka
After all...
Probaj reinstalurati windowse, pa promijeni raspored instalacije drivera.
Bookmarks