za početak osjetljivost samih drivera trebao bi biti identičan prednjem paru zvučnika no to sve ovisi o kojoj klasi pričamo i što ti slažeš i očekuješ od setupa.
ako radiš tek toliko da se čuje kupi bilokoje jeftine jedinice i ugradi ih u kutiju, ako tražiš išta više od toga onda vodimo diskusiju na krivom forumu![]()
angels might have been eaten.
Bookmarks