neznam kakav sustav imas i sto ocekujes od njega.
za centralni je najbolje da ima zvucne karakteristike frontova pa prema tome slaži.
neznam kakav sustav imas i sto ocekujes od njega.
za centralni je najbolje da ima zvucne karakteristike frontova pa prema tome slaži.
angels might have been eaten.
za početak osjetljivost samih drivera trebao bi biti identičan prednjem paru zvučnika no to sve ovisi o kojoj klasi pričamo i što ti slažeš i očekuješ od setupa.
ako radiš tek toliko da se čuje kupi bilokoje jeftine jedinice i ugradi ih u kutiju, ako tražiš išta više od toga onda vodimo diskusiju na krivom forumu![]()
angels might have been eaten.
Bookmarks