jednostavno, mačka mi hoda po laptopuiako joj to nedam, nema ogrebotinicu (dobro, malu strana na bateriji na cosku kad je stara lupila lapom o liniju
i kad lemim, odložim lemilicu na laptop, jer nema nigdje drugdje mjesta, no komp. nebi stajao na rubu stola (ispred), nego na podu, a monitor iza, na kraju (iza).
što se tice para, 400 KN CRT Monitor, što, ako radi i 2 g. se isplati. tako da konfa za jedno 1500 KN (sa winsima)
ugl. dali da kupim ili ostavim?
nije sada važno koliko je dobar, nego da radi...
Bookmarks