Po meni,kad bi se to lemilo,s obzirom da je to toliko sitno,mislim da bi izgorilo pola staza na ploci. Jedino kod kuce mozes zalijepit,a lemit nikako. Naravno,samo moje misljenje...![]()
Po meni,kad bi se to lemilo,s obzirom da je to toliko sitno,mislim da bi izgorilo pola staza na ploci. Jedino kod kuce mozes zalijepit,a lemit nikako. Naravno,samo moje misljenje...![]()
Ma daj, pa nisam poludio da idem lemit,nije moja struka(nešto tako sitno)...
Bacit ću matičnu na stranu,jer bez Tp otpornika nemože se ništa,cijeli dan isprobavam sve žive varijante,ali....Nema više svoje PDS zone,tak da možeš se fućkat...
Btw: ne pomaže ni SmartClip,provjereno od strane Inovatora...ništa,nabavit drugu matičnu...ako netko slučajno..nek me na PM
Evo ljudi,da se pohvalim!¨Nakon više dana zafrkavanja i petljanja i gubljenja živaca,natjero sam V3 da proradi čak i bez TP resistora,mada su neki rekli da je nemoguće,....ali evo..i ćorava kokoš pogodi kad koje zrno!!!!! Ako koga zanima kako slobodno pitajte i ako mi nevjerujete mogu vam poslat mob da sami provjerite!!!! Pozdrav......Kao što kaže moj potpis do svega je lako,samo me pitajte
![]()
Zadnji uredio The Judge : 08-02-2008 u 22:48
Bookmarks