mislim da ovo može close, budući da je njegov problem rješen...
Čeeekaj!!!! Nije još! Sad nakon flasha mi u bootu pokazuje "SW Version": Not found! Da me hebeš, nemogu se sjetit šta sad! Fali mi PDS...Ajd nek se netko sjeti umjesto mene.....Rokno sam neki super file gore....(navodno)
Čeeekaj!!!! Nije još! Sad nakon flasha mi u bootu pokazuje "SW Version": Not found! Da me hebeš, nemogu se sjetit šta sad! Fali mi PDS...Ajd nek se netko sjeti umjesto mene.....Rokno sam neki super file gore....(navodno)
Odradi repair u repstudiu sada.... Pazi samo na onu caku sa držanjem *# neko vrijeme dok ti ne kaže da smiješ pustiti.
Kao što rekoh,ona motorola radi(pravo Čudo), ali evo sad jednu u rukama imam bez TP otpornika!? A kak ću ja to zalemit sovim drhtavim rukama,još k tome ga i nevidim dobro! A nekak bez njega mi se čini da neće....
Bookmarks