Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Godina
    48
    Postova
    1.182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao night_whisper Pregledaj post
    nema problema, samo ti flashaj do mile volje

    mislim da ovo može close, budući da je njegov problem rješen...
    Čeeekaj!!!! Nije još! Sad nakon flasha mi u bootu pokazuje "SW Version": Not found! Da me hebeš, nemogu se sjetit šta sad! Fali mi PDS...Ajd nek se netko sjeti umjesto mene.....Rokno sam neki super file gore....(navodno)

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao drug Pregledaj post
    Čeeekaj!!!! Nije još! Sad nakon flasha mi u bootu pokazuje "SW Version": Not found! Da me hebeš, nemogu se sjetit šta sad! Fali mi PDS...Ajd nek se netko sjeti umjesto mene.....Rokno sam neki super file gore....(navodno)
    Odradi repair u repstudiu sada.... Pazi samo na onu caku sa držanjem *# neko vrijeme dok ti ne kaže da smiješ pustiti.

  3. #3
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Godina
    48
    Postova
    1.182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Eto mene opet!

    Kao što rekoh,ona motorola radi(pravo Čudo), ali evo sad jednu u rukama imam bez TP otpornika!? A kak ću ja to zalemit sovim drhtavim rukama,još k tome ga i nevidim dobro! A nekak bez njega mi se čini da neće....


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 28
    Posljednji post: 24-07-2007, 23:18

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove